fethiye villa
fethiye villa

Yeni Tercih Fethiye Villa Konaklaması

Göz alıcı Fethiye villa alternatifleri, özel bir havuza, birçok ağaç ve çiçek ile bakımlı bahçelere sahiptir. Terasın dışında açık havada yemek yemek için taş barbeküler de bulunmaktadır. Konaklama fiyatlarına genel olarak çay, kahve, şeker, süt, ekmek, peynir, reçel, yumurta, tereyağı, meyve, su ve meyve suyundan oluşan bir varış karşılama sepeti, haftalık temizlik/yatak değişimi dahil edilir.

Fethiye Villalarından Ulaşım

Bölgeden çok sayıda gezi düzenlenmektedir, sizi yerel bölge, araba kiralama ve rezervasyon yapmak istediğiniz herhangi bir gezi, örneğin harika bir gün olan Dalyan Nehri Gezisi hakkında bilgilendirmek için İngilizce konuşan bir turist rehberi tarafından sağlanan bir karşılama toplantısı olacaktır. Çamur Banyoları, Jeep safari, Türk Hamamı, Özel Tekne Gezileri vb. gezileri içerir.

Büyüleyici Fethiye villa

Fethiye Ölüdeniz yolunun yanında, dağın tepesinde yer almaktadır. Yaklaşık 300 metre rakıma sahip olan bölge, tatil sezonunun en yoğun olduğu dönemlerde yaz sıcağından soluklanma sağlıyor. Yamaç paraşütü ve cip safarilerinden, gün batımı gezilerine, ayrıca çok çeşitli restoranlar, barlar, mağazalar ve akşam eğlencelerine kadar sıkışıp kalabileceğiniz sonsuz aktivite var. Ölüdeniz plajı ve düzenli yerel Dolmuş otobüsü ile sadece 10 dakika uzaklıktadır, gün batımında sahilde oturabilir ve yamaç paraşütlerinin önünüze inişini izleyebilir, bir şeyler atıştırabilir ve bir kokteyl alabilir ve keyfini çıkarabilirsiniz. Güzel gün batımlarını kiraladığınız Fethiye villa nın terasında da izleyebilirsiniz.

Fethiye, kasabaların çoğunun gündüz eyleminin gerçekleştiği açık bir pazara sahiptir. Deri eşyalar, Türk halıları, altın ve gümüş takılar ve çok daha fazlası gibi çok çeşitli ürünleri satın alabileceğiniz bir renk, ses ve koku cümbüşüdür. Kasabanın kendi plajı yok ama Çalış plajı sadece 4 km uzaklıkta uzun kumlu ve çakıllı bir plaj. Ya da alternatif olarak, sadece 15 km uzaklıktaki ve güzel bir kumsalı olan ünlü ve güzel Ölüdeniz koyunu ziyaret edebilirsiniz. Bir ailenin rahatlıkla konaklayabileceği bu tamamen mobilyalı, genelde 2 katlı 3 yatak odalı/2 banyolu Fethiye villa lar da unutulmaz bir tatil geçireceğinizden emin olabilirsiniz. Rahat oturma odası ve eksiksiz mutfak, grup tatiline ev sahipliği yapmak için mükemmeldir. Sessizlik seven Fethiye villa konaklayanları özel havuzun keyfini çıkarabilirler.