fethiye villa
fethiye villa

Size İyi Gelecek Fethiye Villa Tatili

Fethiye villa kiralayıp tatil yaparken huzur arıyorsanız sessiz ve sakinliği ile ünlü Göcek’ e yakın olan İnlice Plajı, Fethiye ilçesine araçla yaklaşık 30 dakika uzaklıktadır. Pek çok turisti çekmese de, denize sıfır küçük restoranı, yemek konusunda beklentilerinizi karşılayacak lezzettedir ve maliyeti oldukça düşüktür.  Burada güzel salatalar, omlet gibi yiyeceklerin yanında çeşitli içecekler ve Türk kahvesi de bulabilirsiniz. Plaj koyu incecik kumlara sahiptir ve su inanılmaz derecede sakindir. Özellikle son yıllarda konaklama seçenekleri artınca tatil düşünenler İnlice ve Yanıklar köylerinde de Fethiye villa seçeneklerini bulabilmektedir.

Fethiye villa seçenekleri

Kalabalıktan Uzak Fethiye Villa

Ölüdeniz Plajı’ndan biraz aşağıda bulunan Kıdrak Plajı, Kıdrak Tabiat Parkı’nın bir parçası olan gözlerden uzak güzel bir koydur. Daha çok muhafazakar aileler tarafından tercih edilir. Ve bu plajı kullanmak için para ödemeniz gerekse de, cennet gibi bir ortam size kendinizi daha rahat hissettirecektir. Aşırı kalabalık sahil barlarından uzaktadır ve diğer koylara göre biraz daha dalgalı olan suyuyla çocuklu ailelerden çok çiftler arasında popülerdir. Buraya neden ‘cennet sahili’ denildiğini gittiğinizde anlayacaksınız.

Çalış Plajı’ndan deniz taksisi ile sadece birkaç dakika uzaklıktadır ancak ana karadan tamamen farklı bir havası vardır. Sudaki deniz hamakları ve ağaçların sağladığı doğal gölge sayesinde rustik bir his veren süper rahat plajında ​​panoramik manzaralar eşliğinde öğle yemeğinin tadını çıkarmak için harika bir yerdir. Fethiye villa tatili yapan tatilciler için unutulmaz bir atmosfere sahiptir.

Kilometrelerce bozulmamış kırsal alan tüm yeteneklere sahip binicileri kendine çekerken, profesyonel yamaç paraşütçülerinin dağ sırtlarında ve kayalıklarda termalleri yakalamasını izleyebilirsiniz. Plaj severler için tesis, Türkiye’nin en ünlü plajlarından biri olan göz kamaştırıcı Mavi Lagün’e kısa bir mesafededir. Burada Fethiye villa da konaklayıp tatil yaparken aktif olmayı seviyorsanız saklı şehir olarak da bilinen etkileyici boğazı mutlaka  ziyaret etmelisiniz. Geçit, Avrupa’nın en büyük ikinci ve dünyadaki türünün en derinlerinden biridir. Adrenalin arayanlar ve doğal manzarayı daha fazla görmenin mükemmel bir yolu arayanlar nehir raftingi ile doğanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Doğa ve macera istiyorsanız mutlaka görülmesi gereken yerlerden biri de Kabak Köyü tabiat parkıdır. Aşağıya doğru kumsala inen kokulu çam ağaçların eşliğinde yürüyüş parkuruna katılabilirsiniz. Sonrasında ise kendinizi değerli taş mavisi sulara dalarak ödüllendirin.