ölüdeniz villa kiralama
ölüdeniz villa kiralama

Ölüdeniz Lüks Balayı Villaları

Düğün hazırlıkları içerisinde en önemli konuların başında balayı gelmektedir.

Yeni evli çiftlerin baş başa vakit geçirebilecekleri bu dönem hem düğün yorgunluğunun ve stresinin atılmasını hem de çiftlerin yeni hayatlarına romantik bir başlangıç yapmalarını sağlamaktadır.

Birbirinden farklı balayı hayalleri olan çiftlerin buluştuğu ortak nokta ise Ölüdeniz villa kiralaması ile lüks villalar olmaktadır. Baş başa kalmanın keyfini yaşamalarının yanında yeni hayatlarına lüks bir başlangıç yapmak için de sıklıkla yeni evli çiftler tarafından tercih edilen konaklama seçeneklerinin başında gelmektedir.

Ölüdeniz Villalarının Özellikleri

Ölüdeniz villa kiralama

Ölüdeniz villa kiralama nın yeni evli çiftlere sunmuş olduğu birçok farklı özellikte lüks villalar bulunmaktadır. Misafirlerimizin isteklerine göre de özelleştirilebilen bu villalarımızda bulunan ortak özellikleri ise şu şekilde sıralayabiliriz.

Ölüdeniz villa kiralama hizmetlerinin sunmuş olduğu lüks balayı villaları genellikle iki kişilik ve duble yataklı olma özelliğine sahip olmakla birlikte 4 ya da 6 kişilik seçenekleri de bulunmaktadır.

2 veya 3 yatak odalı olan villalarımızda bir yatak odası suit olarak balayı çiftlerine özel olarak dizayn edilmektedir. Bunların yanında misafirlerimizin kendilerini evlerinde ki kadar rahat hissetmeleri ve villaya tam olarak yerleşebilmeleri için komodin, gardrop ve makyaj aynası gibi mobilyalarda bulunmaktadır.

Çiftlerimizin günün yorgunluğunu atamalarını sağlamak için ise lüks balayı villalarımızın içerisinde jakuzi bulunmaktadır. Ölüdeniz villa kiralama hizmetleri ile sunmuş olduğumuz lüks balayı villalarımızın birçoğunda eşsiz bir manzara sizlere eşlik eder. Manzarası bulunan bu villalarımızda yatak odalarımız ve jakuzilerimizin manzaranın tadını çıkarabilmenizi sağlamaktadır.

Bunların yanında mutfakta kullandığımız tüm ekipmanlar yeni evli çiftlerin rahat ve konforlu bir balayı geçirmelerini sağlamak için dizayn edilmişlerdir. Mutfaklarımızda bulunan başlıca ekipmanlar içerisinde ankastre ocak, fırın, mikrodalga fırın, buzdolabı, tost makinesi ve su ısıtıcısı yer almaktadır.

Dinlenme salonlarında ise televizyon ve villanın her noktasından sorunsuzca erişim sağlayabileceğiniz wi-fi ağı ile klima bulunmaktadır.

Özel araçları ile balayına çıkmayı tercih eden misafirlerimiz için ise özel park alanları bulunmaktadır.

Tüm bunların yanında doğanın size eşlik etmesini istiyorsanız o zaman balayınız için Ölüdeniz villa kiralama hizmetlerinden sizin için en uygun villayı seçebilirsiniz.