fethiye villa
fethiye villa

Fethiye Villa Size Ne Vaad Ediyor

Kiralık Fethiye villa lar baştan sona minimalizm Ambiyansı benimser.

Ferah odalara sahiptir böylece hiçbir alanın karanlık ve havasız olmadığını göreceksiniz. Rahat yataklar ve koltuk ile konuklar LCD televizyonda film izlerken sıcaklık ve soğukluğun doğru şekilde ayarlayabileceğiniz klimalar bulunur. Kendinizi evinizde hissetmeniz için her şey en ince ayrıntıya kadar düşünülüp tedarik edilmiştir.

Birçok Fethiye villa nın bahçesinde verandalı alanlar bulunur ve açık alana erişim sağlar. Farklı ahşap ve taş çeşitlerinin basit kullanımı, şık bir villa sunmak için bir araya gelir. Nötr tonlarda mobilya ve iç dış cephe renkleri ekstra bir dinlendirici his verir. 

Pencereler, villaya bol güneş ışığı girmesini sağlamak için bilinçli olarak fazla şekilde tasarlanmıştır ve sağlanan geniş alan, salon alanları ve hatta teraslar için yer açar. Kullanım alanlarının düzenli temizlenmesi tatiliniz boyunca huzurla konaklamanız için titizlikle yapılmaktadır.

Fethiye villa kiralama

Fethiye Villa Kiraladıktan Sonra Yapılacaklar

Fırın ve buzdolabı içeren mutfak, konukların yemek veya sabah ve akşam içeceklerini hazırlamalarına olanak tanır. Mutfak tasarrufu tatilinizin maliyetini de küçültebilir. Yemek ile uğraşmak istemezsiniz Fethiye villa yakın çevresinde lezzetli yemekler yiyebileceğiniz birçok restoran bulunmaktadır.

Saklıkent kanyonu, nehir üzerinde oturup su sporlarının ve öğle yemeğinin tadını çıkarabileceğiniz harika bir serinleme bölgesidir. Cadianda ve Tlos gibi tepe şehirleri de dahil olmak üzere kolay bir sürüş mesafesinde birçok tarihi mekan bulunmaktadır.

Fethiye veya Çalış’ tan günübirlik tekne turları sizi Fethiye körfezinin pırıl pırıl berrak suları ile güzel adalarına veya çamur banyosunun keyfini çıkarabileceğiniz ve Carretta plajındaki kaplumbağaları görebileceğiniz Dalyan’a götürecektir.

Kalbinde, eski Osmanlı tarzı güzel evleri gözlemlemek için dar sokaklarda dolaşabileceğiniz köy meydanları vardır. Bazen durup, kendilerine değerli bir gelir sağlamak için turistlere sattıkları eski ahşap tezgahlarda saf pamuk dokuma zanaatını yapan kadınları izleyebilirsiniz.

Meydanda kasap, fırın, postane gibi çok sayıda dükkan bulunuyor. Her Cuma, çoğu yerel olarak yetiştirilmiş veya yetiştirilmiş olacak tüm gerekli malzemelerinizi satın alabileceğiniz bir pazar vardır.

Fethiye villa bölgelerinde birçok restoran, bar ve çayevi bulunabilir. Ayrıca köyde yerel olarak üretilen şarapların satıldığı şirin bir şaraphanelerde bulunur. Fethiye, dinlenmek, gevşemek ve kışın karla kaplı dağların muhteşem manzarasını izlemek için mükemmel bir yerdir.